منو
سبد خرید

صندلی اداری

تولید کننده: دکوکاران مدل: P91PD
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر آلومینیومی با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی مدل P91PD می تو..
14,040,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: P91SPD
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر آلومینیومی با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی لیو مدل P91SPD ..
15,720,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: P91S
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر پلاستیکی با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی لیو مدل P91S می ت..
12,480,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: I91
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر پلاستیک (پلی آمید تقویت شده) با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی مد..
10,800,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: I91Z
 صندلی های مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر پلاستیک (پلی آمید تقویت شده) با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی مدل I91z می توان به فریم پشتی آن ا..
10,680,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: I91GSP
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر آلومینیومی با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی لیو مدل I91GSP ..
13,080,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: I91SP
زیبایی یکی از معیار های خرید در هر محصولی است. صندلی مدیریتی لیو از مدلهای خاص برای محیط کار و منازل است که از باکیفیت ترین متریال تولید میشود. این مدل با پایه پنج پر آلومینیومی با چرخ های مرغوب در سایت دکوکاران آماده ارائه به شما عزیزان میباشد. از مزایای خرید صندلی مدیریتی لیو مدل I91SP م..
12,720,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: I62
یکی از محصولات که در زمینه مبلمان اداری نیاز به توجه وبررسی خاص دارد صندلی گردان کارمندی میباشد. صندلی گردان کارمندی و کارشناسی اساسا باید به نحوی تهیه شود که کارمندان و پرسنل هنگام استفاده از صندلی در مدت طولانی احساس خوشایندی نسبت به آن داشته باشند یعنی صندلی دارای نشیمن راحت و نرم باشند به ط..
6,720,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)