منو
سبد خرید

سرویس اتاق خواب کودک نوجوان

تولید کننده: دکوکاران مدل: SVN100
سرویس خواب نوجوان مدل SVN100 يکي از برترين و کارآمد ترين مدل‌هاي تخت شرکت دکو کاران هست که تلفيقي از سه محصول در يک محصول ميباشد تخت خواب به اضافه کمد لباس و همچنین میز تحریر کمد لباس اين مجموعه داراي ميله رگال براي آويز لباس طبقات بسيار جادار براي لباس کيف و کفش و غيره .... ميباشد درب هاي لولا..
49,530,000 تومان
مدل: SVN104
مکانیزم حرکت ریل :سه زمانه قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن رو دارد قابل نصب فقط برای کشو  کشوها در منزل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و البته بسیار پرکاربرد در کارگاه ها و دفاتر اداری تجاری به شمار می رود. ریل کشو حرکت کشو به جلو و یا عقب را سهولت میبخشد و این م..
31,100,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: SVN106
فضای کوچک و استفاده بهینه از فضا همیشه دغدغه همه ما بوده این مدل با طراحی خلاقانه و بهینه سازی فضا بسیار کاربردی و در عین حال بسیار زیبا و جادار میباشد . در قسمت زیرین کار یک تخت مخفی وجود دارد که به وسیله چرخهای بسیار مقاوم که در زیر کار تعبیه شده است از محفظه خود بیرون آمده و دو تخت تک نفره د..
29,950,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: SVN107
سرویس خواب نوجوان مدل SVN107  همان سرویس خوابی است که فرزند شما همیشه به آن نیاز داشته است. این سرویس خواب چند منظوره با در برداشتن کتابخانه، درآور، کمد رگال‌دار، تخت، میز تحریر و پاتختی نیاز  شما به تمام وسیله های مورد نیاز را مرتفع میسازد.  کتابخانه این مدل با شلف های جادار ..
53,760,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)