منو
سبد خرید

میزتحریر / میز کامپیوتر

تولید کننده: دکوکاران مدل: MT100
میز تحریر از کاربردی‎ ترین و مهم‎ترین میزهای خانه به شمار میرود. فضاهای محدود خانه‌های امروزی نیاز هر چه بیشتر به وسایل چندمنظوره را افزایش داده‌اند. کاربردهای متنوع میز تحریر فقط به میزی برای نوشتن تکالیف خلاصه نمیشود؛ بلکه میتواند برای کاربری‎ های متفاوت طراحی و مورد استفاده قرار بگیرد. ..
7,500,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: MT101
میز تحریر کشودار‎ دار مدل MT101 دکوکاران با بدنه ی بسیار مستحکم از جنس ام‎ دی ‎اف با تراکم بالا ساخته شده. این میز  برای کاربری‌‎هایی مثل میز کامپیوتر، میز مطالعه، میز کار و ... نیز مناسب خواهد بود. دستگیره دربها از نوع چوبی با جنس مرغوب و رنگ ثابت هستند. میز تحریر کشودار مدل MT1..
5,000,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: MT102
میز تحریر مدل MT102 دکوکاران با بدنه ی بسیار مستحکم از جنس ام‎ دی ‎اف با تراکم بالا و لبه های سی ان سی شده جهت محافظت از ضربه ساخته شده است. این مدل از پرفر.ش ترین محصولات دکوکاران به شمار میرود که پاسخگوی هر نیازی به میز تحریر میباشد. امکان سفارش صندلی از قسمت صندلی در سایت دکوکاران نیز و..
8,700,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: MT103
میزتحریر  مدل MT103 با بدنه ی بسیار مستحکم  از جنس ام‎ دی ‎اف با تراکم بالا ساخته شده است. لبه ها و گوشه های این میز به روش سی ان سی برش خورده تا مانع آسیب به هنگام برخورد با این قسمت ها شود.  میز این مدل در سه سایز قابل سفارش است. این مدل با ترکیب دو مدل در یک مدل علاوه بر میز..
9,000,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: MT104
میز تحریر مدل MT104 با بدنه ی بسیار مسحکم از جنس ام‎ دی ‎اف با تراکم بالا ساخته شده است.  این مدل با ترکیب دو مدل در یک مدل علاوه بر میز بزرگ و جادار دارای فایل کشودار با فضای عالی برای چیدمان انواع کتاب و اکسسوری است. میز تحریر مدل MT104با  کشوهای ریلی یکی از جادارترین میز تحریرهای..
8,880,000 تومان
تولید کننده: دکوکاران مدل: MT109
میز تحریر از کاربردی‎ ترین و مهم‎ترین میزهای خانه به شمار میرود. فضاهای محدود خانه‌های امروزی نیاز هر چه بیشتر به وسایل چندمنظوره را افزایش داده‌اند.  میز تحریر مدل MT109 با بدنه ی بسیار مستحکم از جنس ام‎ دی ‎اف با تراکم بالا ساخته شده است. لبه ها و گوشه های این میز به روش سی ان سی برش خو..
5,980,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)